Skip to content

Jazda testowa - elektryczne autoZapoznaj się z aktualną ofertą promocji serwisowych CityMotors. Dowiedz się więcej Promocje Serwisowe AkcesoriaDostępne od ręki w CityMotors. Zamów już dziś! Oferta Oryginalne akcesoria

Oryginalny serwis.

Nasz Serwis zapewnia usługi serwisowe dopasowane do Twojego Volkswagena. W razie naprawy, stosujemy wysokiej jakości Oryginalne części Volkswagen®. By Twoja podróż była bezpieczna i komfortowa.

CityMotors-Serwis-2

Aktualne Promocje Serwisowe.

Sprawdź aktualną ofertę promocyjną szerokiej gamy Oryginalnych części i akcesoriów Volkswagen® oraz sezonowych usług serwisowych.

Wymiana kół

od 69 PLN

Wymiana opon

od 99 PLN

Wymiana klocków hamulcowych

od 379 PLN

Wymianę oleju z wymianą
filtra oleju

od 479 PLN

Wyminę oleju w skrzyni
DSG

od 959 PLN

Akcesoria – tak indywidualne, jak Ty i Twój Volkswagen.

Poznaj ofertę promocyjną Oryginalnych akcesoriów Volkswagen CityMotors.

vw-akcesoria-2

Bagażnik dachowy VW, Basic 340L,
czarny matowy

Nr kat: 71200

Box dachowy z serii Basic o objętości ok. 340 litrów. Posiada aerodynamiczną konstrukcję, która minimalizuje odgłosy wiatru podczas jazdy. Otwierany z jednej strony, wyposażony w 2-punktowy system zamykania. Przystosowany do szybkiego mocowania na belkach bagażnika dachowego.

Dla modeli: Caddy, T6 oraz modeli osobowych Volkswagen
Wymiary (dł x szer x gł.mm): 1900 x 790 x 390

1159 PLN

vw-akcesoria-4

Bagażnik rowerowy na tylną klapę bagażnika VW T6/T6.1 

Nr kat: 7E0071104

Praktyczny uchwyt na rowery mocowany na tylnej klapie wykonany jest z anodowanych profili aluminiowych i służy do transportu maksymalnie czterech rowerów. Łatwy w montażu, bez rowerów nie utrudnia otwierania klapy bagażnika. Dzięki przesuwnym szynom na rowery oraz ramionom mocującym zdejmowanym jedną ręką wkładanie rowerów jest bardzo wygodne. Przesuwne stopy mocujące umożliwiają bezpieczne ustawienie rowerów w szynach. Wyposażony w zamek z blokadą antykradzieżową.

2590 PLN

vw-akcesoria-1

Kosmetyczka VW T1, ‘Polizei’, zielona

Nr kat: 1H1087317

Kosmetyczka T1 z motywem wozu policyjnego. Zamykana na zamek błyskawiczny wewnątrz posiada haczyk do zwieszenia oraz dodatkowe przedziały ułatwiające porządkowanie kosmetyków. Kosmetyczka wykonana została z neoprenu.

109 PLN

vw-akcesoria-3

Koc piknikowy VW T1, kolekcja Heritage

Nr kat: 7E9084509

Koc piknikowy T1 z wodoodpornym spodem, z kolekcji Heritage. Koc w kolorze w niebieskim, puszysty i lekki. Zawiera uchwyt do przenoszenia, dzięki któremu po zwinięciu można wygodnie go przenosić.
Na górze koca duży nadruk motywu T1.

129 PLN

Formularz kontaktowy.

Jeśli zainteresowały Cię nasze promocje serwisowe lub akcesoria wypełnij formularz kontaktowy. Nasi doradcy przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

Skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Robert Lisius

Doradca Serwisowy

Jakub Dzwonkowski

Doradca Serwisowy

Michał Wika-Czarnowski

Doradca Serwisowy

Tomasz Jaworski

Doradca Serwisowy

Paweł Łotocki

Kierownik Serwisu