Skip to content

Lokalizacja: Parking P1, wjazd od ul. Pokoleń Lechii Gdańsk

Prezentacja nowych modeli ze stajni VW

26.04.2024  |  godz: 12:00-18:00  |  Polsat Plus Arena Gdańsk

CityMotors zaprasza na niezapomniane wydarzenie motoryzacyjne na stadionie w Gdańsku! Już wkrótce, 26 kwietnia, w godzinach 12:00 – 18:00, zaprezentujemy cztery nowe modele z gamy Volkswagena, które rewolucjonizują świat motoryzacji. To nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi marki, ale również możliwość osobistego przetestowania każdego z nich podczas jazd próbnych.

Ponadto, podczas wydarzenia czekać będzie na Ciebie pyszny poczęstunek oraz niepowtarzalna atmosfera, którą stworzy dla nas muzyka na żywo. To doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie pasjonatów motoryzacji, wymieniać doświadczenia i zanurzyć się w fascynującym świecie nowych samochodów.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w branży motoryzacyjnej. Zapisz datę już teraz, aby mieć pewność, że nie przegapisz tego wyjątkowego wydarzenia!

Poznaj nowe modele!

Nowy T-Cross

Nowy T-Cross

Nowy Tiguan

Nowy Tiguan

Nowy Passat Variant

Nowy Passat Variant

Nowy ID.7

Nowy ID.7

Volkswagen Golf - 50 lecie

50 – lecie Golfa

Nasze wydarzenie to nie tylko premiera nowych modeli. To również 50-lecie legendarnego Golfa! To niezwykła okazja do wspólnego uczczenia historii tej ikonicznej samochodowej marki. Świętuj z nami pół wieku innowacji, stylu i niezapomnianych chwil spędzonych za kierownicą Golfa. Niech ta wyjątkowa okazja będzie momentem, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Do zobaczenia!

Agenda wydarzenia

CityMotors logo

CityMotors Gdańsk
(Emil Gawroński i Przemysław Brych)

Otomoto logo

Otomoto.pl (Hubert Cieśla)

Carsan logo

Carsan – Detailing

Dlaczego warto być z nami?

Ikona - Jazda testowa

Możliwość umówienia się
na jazdę testową

Ikona - Handshake

Do wygrania użyczenie nowego modelu na weekend

Ikona - Muzyka na żywo

Muzyka na żywo

Ikona - Poczęstunek

Wyśmienity poczęstunek

Zapisz się!