fbpx

Skontaktuj się z CityMotors

Skontaktuj się z CityMotors, autoryzowanym dealerem i serwisem marki Volkswagen. Ponieważ niebawem przeprowadzamy się do naszego nowego salonu przy ulicy Uczniowskiej w Gdańsku, zapraszamy do nas. Jest to jeden z największych obiektów marki Volkswagen w Europie (sprawdź lokalizację).

Sprzedaż samochodów osobowych

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu marki Volkswagen. Ponieważ zależy nam na najlepszej obsłudze zatrudniamy u siebie najlepszych specjalistów do spraw sprzedaży samochodów osobowych.

Daria Kramarczyk

Sprzedawca Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: kramarczyk_d@citymotors.pl

Tomasz Rossa

Sprzedawca Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: rossa_t@citymotors.pl

Kamil Dudziak

Sprzedawca Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: dudziak_k@citymotors.pl

Karol Sztuc

Sprzedawca Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: sztuc_k@citymotors.pl

Natalia Szczegłow

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: szczeglow_n@citymotors.pl

Piotr Ochenkowski

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: ochenkowski_p@citymotors.pl

Sprzedaż samochodów dostawczych

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Dostawczych Volkswagen CityMotors z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu marki Volkswagen. W związku z tym, że samochody użytkowe to ważny element sprawnie działającej firmy, nasi specjaliści posiadają dużą wiedzę w zakresie optymalizacji zakupu i finansowania.

Marcin Hasske

Kierownik Działu Pojazdów Dostawczych

tel: +48 510 224 454
e-mail: hasske_m@citymotors.pl

Patryk Nowak

Sprzedawca Samochodów Dostawczych

tel: +48 515 090 981
e-mail: nowak_p@citymotors.pl

Filip Marcinkowski

Sprzedawca Samochodów Dostawczych

tel: +48 600 918 859
e-mail: marcinkowski_f@citymotors.pl

Sprzedaż samochodów używanych

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Używanych z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu. Zakup dobrego samochodu używanego to trudne zadanie, dlatego nasi specjaliści pozwolą Ci wybrać optymalną ofertę.

Piotr Żurawski

Kierownik sprzedaży samochodów używanych

tel: +48 668 808 670
e-mail: zurawski_p@citymotors.pl

Tomasz Marcinkowski

Doradca samochodów używanych

tel: +48 795 472 393
e-mail: marcinkowski_t@citymotors.pl

Patryk Trzebiatowski 

Doradca samochodów używanych

tel: +48 668 808 920 
e-mail: trzebiatowski_p@citymotors.pl

Serwis mechaniczny Volkswagen

Autoryzowany serwis marki Volkswagen, jednego z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, stanowi dla nas ogromne wyzwanie. Celem jest zagwarantowanie najwyższego poziomu usługi i satysfakcji. Przede wszystkim, chcemy żeby wszyscy korzystający z usług naszej stacji byli zadowoleni. Dlatego nasi doradcy dokładają wszelkich starań, żeby obsługa w naszym autoryzowanym serwisie miała wyjątkowy charakter.

Agnieszka Plak

Asystent Serwisu

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 696 095 549
e-mail: plak_a@citymotors.pl

Robert Lisius

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 664 770 412
e-mail: lisius_r@citymotors.pl

Kamil Osmolak

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 668 807 461
e-mail: osmolak_k@citymotors.pl

Michał Wika-Czarnowski

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 668 808 825
e-mail: wika_m@citymotors.pl

Iwona Tasarz

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: tasarz_i@citymotors.pl

Waldemar Kleinschmidt

Specjalista ds. gwarancji i akcji fabrycznych

tel: +48 58 511 90 05
e-mail: kleinschmidt_w@citymotors.pl

Jacek Borkowski

Kierownik serwisu

tel: +48 510 224 456
e-mail: borkowski_j@citymotors.pl

Serwis blacharsko-lakierniczy

Nasze centrum napraw blacharsko-lakierniczych posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dlatego gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi. Ponieważ godnym uwagi jest fakt, że oprócz jakości stawiamy również na czas, skrócenie okresu naprawy do minimum jest naszym priorytetem. Ze względu na wygodę klientów, nasi doradcy pomogą załatwić wszystkie formalności związane z likwidacją szkody.

Justyna Mróz

Kierownik Działu

tel: +48 58 511 90 40
tel: +48 692 864 635
e-mail: mroz_j@citymotors.pl

Marcin Stanisławski

Doradca Klienta

tel: +48 58 511 90 41
e-mail: stanislawski_m@citymotors.pl

Julia Nastała-Przybylińska 

Doradca Klienta

tel: +48 664 972 025
e-mail: przybylinska_j@citymotors.pl

Części zamienne

Volkswagen CityMotors posiada szeroką gamę oryginalnych części zamiennych i akcesoriów w ciągłej dostępności. Nasi doradcy pomogą w doborze właściwej części oraz zaproponują odpowiednie akcesoria Volkswagen.

Wojciech Borak

Kierownik Działu

tel: +48 600 241 889
tel: +48 58 511 90 00
e-mail: borak_w@citymotors.pl

Tomasz Pochmara

Zastępca Kierownika Działu

tel: +48 668 138 738
tel: +48 58 511 90 00
e-mail: pochmara_t@citymotors.pl

Marcin Czechowski

Doradca Klienta

tel: +48 696 118 119
tel: +48 58 511 90 00
e-mail: czechowski_m@citymotors.pl

Finansowanie i ubezpieczenia

Katarzyna Zaniewska

Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansowania Sprzedaży

tel: +48 668 807 443
e-mail: zaniewska_k@citymotors.pl

Anna Piesik

Doradca ds. Ubezpieczeń i Finansowania Sprzedaży

tel: +48 606 766 439
e-mail: piesik_a@citymotors.pl