Skontaktuj się z CityMotors

Skontaktuj się z CityMotors, autoryzowanym dealerem i serwisem marki Volkswagen. Ponieważ niebawem przeprowadzamy się do naszego nowego salonu przy ulicy Uczniowskiej w Gdańsku, zapraszamy do nas. Jest to jeden z największych obiektów marki Volkswagen w Europie (sprawdź lokalizację).

Sprzedaż samochodów osobowych

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu marki Volkswagen. Ponieważ zależy nam na najlepszej obsłudze zatrudniamy u siebie najlepszych specjalistów do spraw sprzedaży samochodów osobowych.

Adrian Frączak

Kierownik Działu Handlowego

e-mail: fraczak_a@citymotors.pl

Daria Kramarczyk

Sprzedawca Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: kramarczyk_d@citymotors.pl

Tomasz Rossa

Sprzedawca Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: rossa_t@citymotors.pl

Kamil Dudziak

Sprzedawca Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: dudziak_k@citymotors.pl

Paweł Fidurski

Sprzedawca Samochodów Osobowych

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: fidurski_p@citymotors.pl

Natalia Szczegłow

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: szczeglow_n@citymotors.pl

Piotr Ochenkowski

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel: +48 58 511 90 00
e-mail: ochenkowski_p@citymotors.pl

Sprzedaż samochodów użytkowych

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Użytkowych Volkswagen CityMotors z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu marki Volkswagen. W związku z tym, że samochody użytkowe to ważny element sprawnie działającej firmy, nasi specjaliści posiadają dużą wiedzę w zakresie optymalizacji zakupu i finansowania.

Marcin Hasske

Kierownik Działu Pojazdów Użytkowych

tel: +48 510 224 454
e-mail: hasske_m@citymotors.pl

Patryk Nowak

Sprzedawca Samochodów Użytkowych

tel: +48 515 090 981
e-mail: nowak_p@citymotors.pl

Filip Marcinkowski

Sprzedawca Samochodów Użytkowych

tel: +48 600 918 859
e-mail: marcinkowski_f@citymotors.pl

Sprzedaż samochodów używanych

Skontaktuj się z CityMotors. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Samochodów Używanych z pewnością pomogą Ci w wybraniu optymalnego samochodu. Zakup dobrego samochodu używanego to trudne zadanie, dlatego nasi specjaliści pozwolą Ci wybrać optymalną ofertę.

Tomasz Marcinkowski

Doradca samochodów używanych

tel: +48 795 472 393
e-mail: marcinkowski_to@citymotors.pl

Artur Startek

Doradca samochodów używanych

tel: +48 668 808 670
e-mail: startek_a@citymotors.pl

Serwis mechaniczny Volkswagen

Autoryzowany serwis marki Volkswagen, jednego z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, stanowi dla nas ogromne wyzwanie. Celem jest zagwarantowanie najwyższego poziomu usługi i satysfakcji. Przede wszystkim, chcemy żeby wszyscy korzystający z usług naszej stacji byli zadowoleni. Dlatego nasi doradcy dokładają wszelkich starań, żeby obsługa w naszym autoryzowanym serwisie miała wyjątkowy charakter.

Jacek Borkowski

Kierownik serwisu

tel: +48 510 224 456
e-mail: borkowski_j@citymotors.pl

Agnieszka Plak

Asystent Serwisu

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 696 095 549
e-mail: plak_a@citymotors.pl

Waldemar Kleinschmidt

Specjalista ds. gwarancji i akcji fabrycznych

tel: +48 58 511 90 05
e-mail: kleinschmidt_w@citymotors.pl

Robert Lisius

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 664 770 412
e-mail: lisius_r@citymotors.pl

Michał Wika-Czarnowski

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 668 808 825
e-mail: wika_m@citymotors.pl

Kamil Osmolak

Doradca Serwisowy

tel: +48 58 511 90 00
tel: +48 668 807 461
e-mail: osmolak_k@citymotors.pl

Serwis blacharsko-lakierniczy

Nasze centrum napraw blacharsko-lakierniczych posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dlatego gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi. Ponieważ godnym uwagi jest fakt, że oprócz jakości stawiamy również na czas, skrócenie okresu naprawy do minimum jest naszym priorytetem. Ze względu na wygodę klientów, nasi doradcy pomogą załatwić wszystkie formalności związane z likwidacją szkody.

Józef Jańczak

Kierownik Działu

tel: +48 58 511 90 28
e-mail: janczak_j@citymotors.pl

Marcin Stanisławski

Doradca Klienta

tel: +48 58 511 90 41
e-mail: stanislawski_m@citymotors.pl

Justyna Mróz

Doradca Klienta

tel: +48 58 511 90 40
tel: +48 692 864 635
e-mail: mroz_j@citymotors.pl

Julia Nastała-Przybylińska 

Doradca Klienta

tel: +48 664 972 025
e-mail: przybylinska_j@citymotors.pl

Części zamienne

Volkswagen CityMotors posiada szeroką gamę oryginalnych części zamiennych i akcesoriów w ciągłej dostępności. Nasi doradcy pomogą w doborze właściwej części oraz zaproponują odpowiednie akcesoria Volkswagen.

Wojciech Borak

Kierownik Działu

tel: +48 600 241 889
e-mail: borak_w@citymotors.pl

Tomasz Pochmara

Zastępca Kierownika Działu

tel: +48 668 138 738
e-mail: pochmara_t@citymotors.pl

Marcin Czechowski

Doradca Klienta

tel: +48 696 118 119
e-mail: czechowski_m@citymotors.pl

Call Now Button